Antonela Berishaj, ish-konkurrentë e programit të dashurisë Për’Puthen të sezonit të kaluar, shumë e përfolur nga media sociale dhe së fundmi nga ajo rozë.

E ftuar në “Shqipëria Live” para pak kohësh, ajo pohoi se ishte në një njohje të re, madje sqaroi për herë të parë arsyen pse ishte shkëpùtur përfundimisht nga Mevlani.

Kutjojmë se Antonela ka pasur një marrédhénie të ngùshtë miqësie me Mevlanin, pavàrësisht se kur ishin pjesë e Për’Puthen pohuan se ndjenin dicka për njëri tjetrin.

Mesa duket ajo ndjénjë nuk është shuar, pasi Mevlani paska tentuar sërish të rifitojë dashurisë e Antonelës por në intervistat e dhënë së fundmi ai kishte pohuar se ndjen mungesën e ishit të tij Ledjanës, kjo bëri që Antonela të mbyllte çdo raport me të.

Së fundmi për t’u larguar nga monotonia e jetës së përditshme, dhe për të shijuar pak ditë pushimë pas ngàrkesës me ‘brandin’ e saj ELLA.B, shfaqet në Dubai.

Në një foto postuar në rrjetin e saj Instagram, ajo na prezanton me “sheikun” e saj, kur në fakt në foto janë vetëm Antonela dhe mamaja e saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!