Ana Lleshi, ose siç njihet nga ndjékësit e programit ku mori edhe famë,  Ana 1, ishte e ftuar në Kosovë “Te Shoqja”.

Ish konkurrentja e programit më të ndjékur të dashurisë, Ana foli  jetën e saj private pas daljes nga programi dhe jo vetëm.

E pyetur nëse mban kontakte akoma me ish konkurentët e sezonit të kaluar, ajo veçoi Atdhe Xharavinën, të cilin edhe e telefonoi LIVE në program, pa i bërë me dije se është në lídhje dírekte.

Ana dhe Atdheu po bashkëjetojnë? Ndjekësit kapin detajet që i nxjerrin  “zbuluar” (Foto) - Lifestyle

Ana kishte për detyrë të zbùlonte nga telefonata nëse Atdheu ishte në një lídhje apo jo, por fraza që Atdheu përdori na la të kuptojmë se ai vazhdon të jetë pa angazhime sentímentale.

Gjatë telefonatë, ai iu shpreh Anës me shumë dashuri dhe ëmbëlsi dhe i premtoi se gjithmonë do jetë pjesë e jetës së tij, edhe nëse ai krijon një lídhje apo dashurohet me dikë, duke na zbùluar kështu se nuk ka asnjë vajzë në jetën e tij.

“Të pashë mbrëmë në ëndërr sikur ishe veshur me vello të bardhë dhe po të shihja me admirim sa bukur dukeshe. Unë isha prezent në kurorëzimin tënd, por nuk isha unë dhëndri”, shprehet Atdheu gjatë telefonatës.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!