Ditën e djeshme Serena Sula ka festuar 20-vjetorin e lindjes dhe me këtë rast urimet e shumta nga miqtë dhe të afërmit nuk kanë munguar.

Mirëpo, ajo që mori një rëndësi të veçantë ishte propozimi për martesë i bërë nga partneri i saj, ish-konkurrenti i “Përputhen”, Arjol Luli.

Ai ka publikuar në rrjete sociale një foto nga surpríza romantike ku duket se i ka dhuruar Serenës një unazë, arush gjigand dhe një tufë lulesh.

Ish-konkurrenti i PërPuthen është kujdésur deri në detaje për ta bërë këtë një nga festat.

Dyshja kanë marrë urime të shumta, por nuk kanë munguar as thùmbimet.

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Elvis Loco ka publikuar në rrjete sociale një foto të dyshes, duke u hedhur një goxha thùmb.

“I urojmë suksese çiftit të parë LǴBT në Shqipëri. Me hapa të vegjël, por të sigurt drejt Europës”, ka shkruar ai.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!