Ballina Magazina Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha...(VIDEO)

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top Channel.

Mbrëmjen e kaluar një nga banoret e shtëpisë më të fashme në Shqipëri ka tmerruar banorët e tjerë duke reàgùar në gjumë, duke folur dhe jo me zë të ulët.

Bëhet fjalë pikërisht për Semi Jaupaj dhe sigurisht që banorët do komentojnë në lidhje me këtë pasi nuk kishte ndodhur më përpara, ndaj edhe ishin frìkësuar.

Madje Monika shprehet se ishte në merak të Fifit për shkàk të situatës të krijuar me Granitin dhe se nuk e prìste që ajo që fliste në gjumë të ishte Semi.

Monika e diskuton me Sabianin këtë temë dhe pranë tyre ndodhet edhe Iliri i cili duket të jetë bërë grup tashmë me Sabianin dhe se cdo veprim e anàlìzojnë sëbashku.

Monika pyet se si e morët vesh se ishte Semi, dhe Sabiani thotë se Donaldi, pasi ai ndodhej pranë saj me krevat, ndërkohë që Iliri shprehet se tashmë me disa banorë kemi vetëm një “mirëmengjes” dhe kjo u mor si një thùmb për Donaldin dhe Semin.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!