Ballina Magazina Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të flisnin pas pesë muajsh të ndàrë.

Me siguri keni fjetur dhe jeni zgjuar me pamjet në rrjet të puthjes së famshme të dyshes simpatike në “Big Brother VIP”.Image

Që nga faqet e “meme-ve” e deri te personazhet publik, kanë qenë të shumtë të cilët kanë komentuar këtë takim romantik.

Por si e ka pritur Bora, të cilës ky takim i erdhi papritur dhe nuk kishte menduar për “pàsojàt”.

https://www.photojoiner.net/image/ORkPMn67

Moderatorja ka reàguar për herë të parë dhe duket se çdo gjë po e merr me sportivitet dhe humor, pasi ka shpërdarë ‘meme’ dhe video nga më të ndryshmet.

Epo puthja paska shijuar shumë e s’ka nevojë të mendojë asnjë anë negative…

https://www.photojoiner.net/image/cZGWtyK7

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!