Ballina Uncategorised Atdheu tallet me takimin e Borës dhe Donaldit por më pas pendohet...

Atdheu tallet me takimin e Borës dhe Donaldit por më pas pendohet dhe e fshin! (VIDEO)

Në të gjitha mënyrat e sidomos përmes llogarisë së tij në rrjete sociale, Atdhe Xharavina ka mohuar faktin se ndjen dicka për moderatoren e Për’Puthen Bora Zemani.

Por veprimet e tij shpesh thonë të kundërtën e sidomos nëpër intervista LIVE, ku shpesh ai zihet “màt” apo në befasi nga pyetjet lìdhur me Borën dhe nuk e fshèh dot afeksionin që ka ndàj saj.

Kujtojmë se mbrëmjen e kaluar Bora ishte në shtëpinë më të famshme në Shqipëri BB, me synimin të takonte miken e saj më të ngushtë Semin dhe t’i tregonte asaj mbështjetje të plotë nga jashtë.

Por takimi saj nuk mbaroi me aq, pasi Donaldi kërkoi të takojë Borën, meqë tashmë ishte në shtëpi, vetëm pak metra larg tij dhe takimi tyre i dha një kthesë të fortë gjëndjes në të cilën ishin.

Mes tyre nuk munguan puthjet dhe përqafimet, madje Donaldi i dhuroi një trëndafil të bardhë sapo e shikoi Borën, mesa duket kemi një ribashkim aq të kërkuar nga fansat të ciftit në fjalë.

Këtë të papritur duket se nuk është përjetuar mrië nga ish-konkurenti i Për’puthen, Atdhe Xharavina, i cili postoi një video me të cilën ìronìonte takimin e Borës dhe Donaldit.

Në video ai shfaqet duket kërcyer dhe bashkangjitur shkruan “Ahh që mbaroi sezoni dasmave” duke e shoqëruar me një emoji të mërzìtur, por mesa duket u pendua dhe e fshiu shpejt, por jo aq sa të mos kàpej nga syri mprèhtë i ndjèkësve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!