Ballina Uncategorised Arbana e zénë me Big Brother por ja si ia festoi ditëlindjen...

Arbana e zénë me Big Brother por ja si ia festoi ditëlindjen e parë Diellit (FOTO)

Në 19 tetor të vitit të kaluar, Arbana Osmani solli në jetë fëmijën e saj të dytë si fryt i dashurisë me regjisorin Eduart Grishaj.

Ajo lindi sërish një djalë dhe të voglin e pàgëzùan me emrin Diell.

Gjithçka e menduar në detaje, dalin pamjet nga ditëlindja

Ditët kaluan shumë shpejt dhe sot i vogli i familjes mbush 1 vjeç.

Kjo ditë është mjaft e shënuar për Edin dhe Arbanën, bekimi i të cilëve po rritet shumë shpejt.Gjithçka e menduar në detaje, dalin pamjet nga ditëlindja

Padyshim nuk kishte si të mungonte një urim mjaft i ndjerë dhe emocionues nga Arbana për Diellushkën e saj, ashtu siç e quan ajo vogëlushin e shtëpisë.Gjithçka e menduar në detaje, dalin pamjet nga ditëlindja

Me fotot më të bukura dhe me fjalët që burojnë nga zemra e një nëne, Arbana i ka bërë dedikimin më të bukur Diellit të jetës së saj.Gjithçka e menduar në detaje, dalin pamjet nga ditëlindja

“Gëzuar ditëlindjen Dielli im i vogël, dhurata më e papritur dhe më e bukur që më bëri Zoti, bekimi që më risolli besimin se mrekullitë egzistojnë dhe se Dielli mund të lindë sërish. Më ke ndriçuar jetën o Diell, të jam gjithë jetën mirënjohëse. Të do shumë mama!”- janë fjalët e Arbanës të shoqëruara nga foto ku ka shumë dashuri.

Shumë urime për Diellin!Gjithçka e menduar në detaje, dalin pamjet nga ditëlindja

Gjithçka e menduar në detaje, dalin pamjet nga ditëlindja

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...

Duan të dyja Erionin! Plàs kéq mes Ritvanës dhe Mieklës: Bòll të durova…(VIDEO)

Tensíoni mes Mikelës dhe Ritvanës nuk ka të ndalur. Të dyja kanë debàtuar àshpër me njëra-tjetrën dhe shkàk për këtë është bërë Erjoni. https://www.youtube.com/watch?v=43qWeM3i64g Miqësia mes tyre...
error: Alert: Content is protected !!