Ballina Uncategorised Olsa Muhameti largohet nga PërPuthen?! Autorja habit me vendimin e saj...(FOTO)

Olsa Muhameti largohet nga PërPuthen?! Autorja habit me vendimin e saj…(FOTO)

Sezoni i tretë i “Për’Puthen” ka nisur dhe bashkë me të edhe debàtet dhe afrimitetet mes konkurrentëve të programit.

Ashtu si më herët, edhe këtë vit autore e këtij programi është Olsa Muhameti, emri i së cilës është lakuar shumë në media.

Mirëpo, pas të gjithë fàmës që ky format i ka dhënë, duket se ajo është lòdhur shumë dhe ka vendosur që të gjejë pak kohë për veten.

Në një bisedë vírtuale me ndjékësit e saj në InstaStory, Muhameti ka treguar se ky mund të jetë ndoshta viti i fundit që bën “Për’Puthen”.

“Mendoj se ky është viti i fundit që bëj Për’Puthen. Kështu që do të më duhet të pushoj”, shkruan ajo.

Olsa Muhameti nuk ndalet, përgatit surprizën e madhe, kush do të jenë  personazhet e njohur që do i bashkohen emisionit në kërkim të dashurisë? –  Autental

Ndërkohë ajo ka zbùluar se pas kësaj mund të vijë për publikun me një tjetër program, por pa dhënë më shumë detaje.

Në bisedën me ndjékësit e saj, e pyetur si ndjehet kur e sulmojnë kaq shumë, Olsa ka treguar se në fillim nuk e përjetonte mirë, por me kalimin e kohës është mësuar.

https://www.photojoiner.net/image/JoEpAxRY

“Ne fillim keq, sepse eshte e rénde te thuhen per ty gjera qe jo e jo nuk i ke bere, por as i mendon! pastaj kupton se ti jem “dy persona” ajo qe publiku do te shohi dhe ajo qe ti je vertet me njerezit qe ti i lejon te te njohin! per mua ka rendesi te ruaj kete te dyten, metamorfoza e fames mos ndryshoj ate qe une jam vertete, kjo ka qene sfída ime e madhe… pastaj me sùlmet, íntrígat, mesohesh”, është shprehur ajo.https://www.photojoiner.net/image/U8xUY9YL

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!