Ballina Uncategorised Ritvana dhe Argjendi kaluan natën në hotel? Del dëshmia trondítëse në PërPuthen!...

Ritvana dhe Argjendi kaluan natën në hotel? Del dëshmia trondítëse në PërPuthen! (VIDEO

Këtë fundjavë në Për’puthen Prime e pranishme ishte Ritvana, konkretja e cila la studion ditën e martë pas një debati të ashpër me Jurgenin dhe më pas me opinionistin Arjan Konomi.

I vetmi i cili shkoi nga pas Ritvanës ishte Argjendi, i cili kërkoi me ngùlm rikthimin e saj në program, por që kjo  e fundit nuk pranoi dhe vendosi të largohej.

Ditët pas largimit të saj nga programi, Argjendi sërish e ka përmendur duke e mbrojtur por kur u përmendën akuzat se dyshja në fjalë kanë kaluar natën bashkë në hotel, ai u tregua sképtik dhe nuk reagoi aq sa duhet sipas Ritvanës.

Ritvana la studion, Argjendi e ndoqi pas, çfarë ndodhi në prapaskenë (FOTO)  - Top Channel

Ndaj kjo gjë e ka lénduar shumë atë, pasi të dy e dinë se dicka e tillë nuk është e vërtetë, madje ajo shton se që pas largimit të saj nga studioja nuk ka kontaktuar më me Argjendin as nëpërmjet telefonit.

Ritvana kërkon akoma kohë për të qenë e bindur në rikthimin e saj sërish në atë program, plot presion psikologjik nga vetë publiku i gjerë shqiptar dhe jo vetëm.

Produksioni është dakord me kërkesën e saj duke i lénë kohë deri javën e ardhshme për një vendim përfundimtar të saj, por që sipas ndjékësve të zjàrrtë të këtij programi dhe fansave të Ritvanës, ato besojnë në rikthimin e saj në program.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!