Ballina Aktualitet Stresi vjen nga Anglia për ditëlindjen e tij, ja çfarë dhurate i...

Stresi vjen nga Anglia për ditëlindjen e tij, ja çfarë dhurate i bëri Sali Berishës (FOTO)

Ish-kryeministri Sali Berisha, dje festoi ditëlindjen e tij të 77-të. Nga mbështetësit e tij të shumtë, padyshim dallohet Stresi.

Reperi i njohur, i cili sapo është kthyer në Shqipëri, pas qëndrimit të tij për 9 muaj në Londër, nuk e harroi Berishën në këtë datë specíale.

Përmes një video në rrjete sociale, ai ka zbùluar se i ka bërë një dhuratë liderit historik të Partisë Demokratike.

Në duar mban një buqetë me lule blue dhe të bardhë dhe natyrisht nuk mungoi një dedíkim.

“Statistikat tregojnë që në muajin tetor kanë lindur liderët më të mëdhenj të botës. Gëzuar ditëlindjen Dr. Pofesor Sali Berisha”, shkruan Stresi.

Ndërkohë dhe qindra qytetarë të tjetër i janë bashkuar “Fòltores” së Berishës në qytetin e Korçës.

Stresi njihet si një nga mbështetësit e Berishës dhe gjithmonë merr pjesë në aktivitetet e organizuara nga Partia Demokratike, ku në disa pròtesta është bërë protagonist.

Kujtojmë se këngëtari kohët e fundit ka jetuar në Londër, por është rikthyer disa ditë më parë.

Ndërsa në mëngjes Stresi, duke iu uruar ditëlindjen e 77-të ish-Kryeministrit Sali Berisha, i bëri dhuratë një buqetë me lule blu.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!