Ballina Magazina Donaldi dha sinjalin, Elgi Doda e publikoi. Mos ishte e gjitha me...

Donaldi dha sinjalin, Elgi Doda e publikoi. Mos ishte e gjitha me plan? (VIDEO)

Ndër formatet më të ndjékura dhe klikuara të këtij sezoni është edhe Big Brother Albania VIP,  i cili trànsmétohet dy herë në javë, LIVE në ekranin e Top Channel.

Ndërkohë ndër personàzhet më të komentuar dhe më të pëlqyer të publikut të gjërë shqiptar është  edhe aktori i humorit Donald Veshaj, ish i dashuri i moderatores së programit Për’Puthen Bora Zemani.

Ai është kthyer në qendër të vëmendjes jo vetëm për konkurrentet brenda shtëpisë por edhe nga portalet dhe mediat rozë për marrëdhënie e afërt që po tregon ndàj mikeshës së Borës, Semit.

Dyshja u krítíkuan shumë, madje shumë nga ndjékësit e zjàrrtë të këtij programi alùdojnë për një lídhje të mùndshme mes tyre, shumë më shpejt nga qe presim.

Gjithsesi mbrëmjen e djeshme, në përfundim të spektaklit LIVE, Donaldi u shpreh se producenti Elgi Doda po príste një sinjal prej tij që të publikonte një projekt të realízuar sëbashku.

Dhe nuk ka vonuar shumë dhe Elgi ka publikuar këngën me titull “Toxic Love”, ku pjesë e videoklipit ishte edhe vetë Donaldi, shumë ndryshe nga çfarë jemi mësuar ta shohim.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!