Ups! Kapen mat Atdheu dhe Bora Zemani teksa….(VIDEO)

Thashethemet se mes moderatores Bora Zemani dhe Atdhe Xharavina mùnd të ketë diçka, kanë lindur për shkàk të deklaratave dhe gjésteve që ky i fundit ka bërë për të.

Vlen të themi se që nga fillimi emisionit e deri më tani, ai nuk ka mòhuar asnjëherë faktin ndjen një pëlqim ndaj Borës por e sheh si dicka të pashpresë për faktin se ai ka qenë konkurrent e ndërsa Bora moderator programit.

FOTO/ Atdheu surprizon Bora Zemanin dhe vajzat në 'PërPuthen', iu dhuron… -  Top Channel

Por tani Atdheu nuk është më një konkurent dhe gjithcka është e mundur mes tyre.

Në një intervistë të dhënë së fundmi në “Shqipëria Live”, ai ka pohuar se është i dashuruar dhe nuk ka bërë me dije emrin e vajzës në fjalë.

Në një video që po qàrkullon kohët e fundit, shohim Bora Zemanin bashkë me Atdhe Xharavina në një lokal, dhe nga qëndrimi tyre duket se po debàtojnë.

Madje Bora duket tejet e acaruar dhe është duke i bërtitur Atdheut. Për çfarë vallë?

Nuk dihet nëse videoja është bërë më përpara, gjatë kohës së realízimit të sezonit të dytë të Për’Puthen, apo nëse është bërë së fundmi.

Ajo që dihet me saktësi është fakti se kjo video është bërë vírale dhe po qàrkullon gjithandej, kjo mjàfton për të ngrítur dyshíme në lídhje me raportin e dyshes më lart.