Disa nga konkurrentet e sezonit të kaluar të Për’Puthen, vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes në mediat rozë, siç është edhe rasti i bukuroshes bionde Tea Trifoni.

Tea tashme bashkëmoderon programin “Goca&Gra” dhe shpesh rréfen pjesë nga e kaluara e saj.

Këtë herë në fokus ishte Tea dhe të dashurit e saj të shumëpërfolur nëpër programe.

Ndaj një ndjekës i programit shkruan “më shpesh i ndërron fràjert sesa të brendshmet” dhe ishte pikërisht Fatma dhe Tea që e lexuan sepse ky koment ishte për Tean.

Tea sqaron njëherë e mirë se pas ndarjes nga Bearti të gjithë “të dashurit” e tjerë kanë qenë të trilluar nga portalet, siç ishte rasti i shoqëruesit të saj në udhëtimin ne Duabi, ku e cilësuan si “I dashuri sheik”.

Arrati në Dubai/ Tea tregon partnerin e saj, kush është mashkulli misterioz  që e ka shoqëruar në pushimet e luksit. Ish- konkurrentja e njohur e  'Përputhen' i publikon foton - Gossip

Apo rasti i të njëjtin shoqërues në Spanjë, duke e cilësuar si “biznesmeni spanjoll”, por që në fakt ai është miku më i mirë i Teas dhe më e réndésishmja është se është gày.

“Shkoj me të në Dubai dhe thonë Tea me sheikun e Dubait. Është i njëjti person.

Madje unë nxjérr shokun dhe shoqen të dy bashkë, ata presin shoqen dhe nxjérrin djalin” – deklaron Tea.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!