Ish-konkurrentja e programit më të ndjekur e komentuar të vitit “Për’Puthen” ka deklaruar pak kohë më parë e ftuar në Top Channel për Edi Manushin se është në një lídhje dashurore me një djalë të cilin preferon ta mbajë anoním.

Ditën e djeshme, përmes llogarisë së saj Instagram, Sindi ka shpërndàrë disa shprehje në InstaStory, me të cilat ngríti dyshíme se lídhja mes saj dhe partnerit ka marrë fund.

“Njerëzit gjejnë kohë për ata që duan të gjejnë. Njerëzit u shkruajnë dhe u përgjigjen atyre që duan t’u flasin. Mos i besoni kurrë dikujt që thotë se ka qenë tépër i zénë. Nëse do të dëshironin të ishin aty, do të ishin me patjetër”, shkruhet në thënien e parë.

https://www.photojoiner.net/image/Bv7LoP73

Më tej ajo vazhdoi me “Për arsye personale, kam nevojë për një përqafim” dhe në fund e mbyll duke i bërë tag nënës së saj “urrej kur ke gjithmonë të drejtë”.

Nisur nga këto shprehje të njëpasnjëshme, në një bashkëbisedim të hapur me ndjékësit e saj Sindi ka pohuar se nuk është ndarë nga i shoqi dhe se bashkë kanë një marrëdhënie të shkëlqyer por çdo gjë ishte dedékuar shoqërisë.

“Tema që doja të prekja më shumë pasi portalet po flasin për këtë… Jo! Unë dhe partneri im jemi duke shijuar çdo moment që kemi mundësi me njëri-tjetrin… Storyt që kam shpërndarë këto ditë nuk kanë aspak lídhje me me lídhjen time dashurore. Jeta e një njeriu nuk rrotullohet vetëm rreth dashurisë së partnerit. Storyt që i kisha bërë tag edhe mamasë simë ishte dedíkuar për shoqërinë.”, është shprehur Sindi me anë të një shkrimi sqarues në Instagram.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!