Tea Trifoni është ndër ish-konkurrentet më të komentuara dhe të ndjékura të programit “PërPuthen”.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale dhe ndan me ndjékësit e saj foto dhe video nga përditshmëria.

Pak kohë më parë e ftuar në emisionin “Në fermë”, Tea pranoi se ishte në një lídhje të re dashurore me një djalë nga vendi saj i lindjes. https://www.photojoiner.net/image/ZbsLys8R

Njohjen me të e bëri të mundur përmes Fation Kuqarit, ish-konkurrentit të “PërPuthen” në një ‘club’ natë në jug të Shqipërisë, atje ku edhe bëri pushimet verore.

Tea preferoi që të dashurin e saj ta mbajë të fshéhtë dhe larg nga mediat e portalet ndaj nuk ka ndàrë asnjë foto me të deri më tani në rrjetet e saja sociale.

Sipas afterparty.al  i dashuri i Tea quhet Enkeliano Hoxha, ajo që tërhéq vëmëndjen është fakti së Enkeliano ndíqet nga motra e Teas dhe sigurisht nga Fationi.https://www.photojoiner.net/image/iYlUWUX6

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!