Sindi Loci, bukuroshja 22-vjeçare, ish-konkurrentë e programit “Për’Puthen”, ka reàguar për herë të parë në lídhje me marrëdhënien e saj dashurore pas thashéthémeve që qàrkulluan për ndàrjen e saj.

Ajo rrëfen se postimet në profilin e saj para një dite nuk ishin dedíkuar partnerit të saj, pasi jo e gjithë bota sillet rreth dashurisë por këtë herë fjala ishte për shoqërinë.

Me tej ajo vazhdon dhe jep detaje në lidhje me të dashurin e saj místeríoz të cilen preferon ta mbajë anònim dhe nuk jep informacione të hollésishme në lídhje me të.

Në një bashkëbisedim të hapur me ndjékësit e saj në Instagram ajo pohon se i dashuri i saj është nga Kosova por nuk sqaron më tej në lídhje me të.

Një nga ndjekëset e saj e pyet nëse i dashuri saj është Blerimi, ish-konkurrenti nga Kosova, pasi në varësen e Sindit vëmë re germën “B”.

Por Sindi sqaron njëherë  e mirë fansat e saj, se i dashuri nuk është një person publik ndaj kërkon të ruajë privatësinë e ndërsa për varësen tregon se germa “B” është e firmës Balenciaga.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!