Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar mjetin e saj të trànsportit.

Dikush, ende i pa ídentífíkuar nga orgànet përkatëse, i ka çàrë gomën e makinës  Olsës gjatë periudhës kur kjo e fundit ishte në një udhëtim në Itali.

Olsa ka bërë publike çdo detaj, duke e filmuar dhe postuar në llogarinë e saj Instagram rreth orës 1.30 të mëngjesit nga aeroporti “Nënë Tereza”.

Olsa Muhameti tregon çfarë do të ndodhë me “Për'puthen” në javët e fundit -  News 31

Që nga postimi i videos së makinës së Olsës, ajo nuk ka bërë më asnjë lloj postimi apo InstaStory deri më tani në integrimin e sa, mesa duket situata është seríoze.

Kujtojmë se Olsa qëndroi pak ditë në Itali, më saktë në Milano ku u prit nga ish-konkurrentja e programit Për’Puthen të sezonit të kaluar Antonela Berisha.

Olsa pohon se në Itali shkoi për pushime, si dhe për të bërë pak ‘shopping’, meqë tani Antonela ka hapur dhe firmën e saj të veshjes dhe e ndihmon në përzgjedhje.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!