Motrat Loci tashmë kanë marrë një famë të madhe, të tria në drejtime të ndryshme por nuk po dinë t’i ndàhen medias apo portaleve.

Këtë herë syri mpréhtë i ndjékësve të tyre ka kapur një detaj të Flavias, motrës së vogël të Sindit e cila ndodhet krah saj teksa po lexojnë diçka në telefon.

“Nuk mbeti kush pa u bërë i famshëm, kur u bë edhe Sindi…”,shprehet Flavion dhe shikimin e çòn nga Sindi pas batutës që tha.

Do të jem në një show”, motra e Sindit do të marrë pjesë në “Përputhen”?  (FOTO LAJM) – Albeu.com

Kjo e fundit nuk e pëlqen aspak diçka të tillë pàvàrësisht se u mùndua ta marrë si një lojë frazën e saj.

Videoja u postua menjëherë nga një faqe publike në Instagram, me shumë ndjékës, pikërisht “Vipat e Bllokut official”, e cila nuk hùmbet asnjë detaj asnjëherë.

https://www.photojoiner.net/image/cZfkz4VZ

Sindi poston vazhdimisht foto dhe video krah motrave të saj të cilat duket se janë futur mbarë në botën e artit dhe televizionit.

Se fundmi Sindi ka postuar në llogarinë e saj Instagram një foto ku fut në zemër motrën e saj Flavia dhe shkruan sipër “Të Dua”, kjo si për t’i treguar ndjékësve se mes tyre nuk ka asnjëherë hatérmbétje.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!