Ish-konkurrentja e programit më të ndjékur e komentuar të vitit “Për’Puthen” ka deklaruar pak kohë më parë e ftuar në Top Channel për Edi Manushin se është në një lídhje dashurore me një djalë të cilin preferon ta mbajë anoním.

Ndërkohë vetëm pak ditë më parë, përmes llogarisë së saj Instagram, Sindi ka shpërndarë disa shprehje në InstaStory, me të cilat na la të kuptojmë se lídhja mes saj dhe partnerit ka marrë fund.

Nisur nga kjo, ishin portalet dhe mediat rozë ata që i dhanë zë këtyre thashéthémeve dhe kjo bëri që Sindi të reàgojë ditën e nesërme dhe të sqarojë njëherë e mirë se kujt i dedíkoheshin ato shprehje.

https://www.photojoiner.net/image/Bv7LoP73

Sipas saj, jo e gjithë bota sillet rreth partnerit. Fjalët thùmbuese në statuse ishin dedíkuar shoqërisë dhe jo lídhjes së saj dashurore pasi çdo gjë shkon më së miri, shprehet Sindi.

E ftuar “Në trotuar” kur Sindi pranoi publikisht lídhjen me djaloshin në fjalë, u shpreh në mënyrë romantike për ndjékësit e saj:

“Për vete më bëri me shikimin si fillim. Kur bisedojmë duket sikur hùmb në sytë e mi dhe sikur koha ndaloi”.

E po në fakt, pas gjithë kësaj “ruajtje anonimati” lindin dyshíme nëse Loci është vërtetë në një lídhje apo është thjesht një taktikë për të tërhéqur vëmendjen e fansave dhe portaleve.

Ndërkohë vetëm pak orë më parë në një bashkëbisedim të hapur me ndjekësit e saj në Instagram, Sindi rréfen se i dashuri i saj është shqiptar i Kosovës, madje këtë e dinin edhe disa nga fansat e bukuroshes në fjalë.

https://www.photojoiner.net/image/uTjugi9U

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!