Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi festuan dy ditë më parë përvjetorin e 11-të të martesës së tyre.

Çifti publikoi disa foto në Instagram, ku shfaqeshin duke darkuar dhe shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Dyshja, që kanë dy fëmijë, Joelin dhe Sian, u përfolën se do ta merrnin për herë të tretë titullin ‘prindër’.

https://www.photojoiner.net/image/KD2K05kt

Dyshimet nisën nga fotografitë e Amardës në rrjete sociale, të cilat i bënë ndjékësit të aludojnë se moderatorja po fsheh diçka. Gjatë pushimeve, ajo pòzònte pas Ermalit ose me një çantë para barkut për ta fshehur atë.

Mirëpo, Amarda ka thënë për “Prive” se lajmet rreth shtatzënisë nuk janë të vërteta dhe se nuk do të sjellë në jetë një fëmijë të tretë.

Dyshja duket se janë të plotësuar me djalin dhe vajzën dhe tani për tani nuk po mendojnë për zgjerimin e familjes.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!