Shqipe Hysenaj është ndër ish-konkurrentet e sezonit të parë të “Për’Puthen”, të cilat bëri shumë bujë edhe pse qëndroi për një kohë shumë të shkurtër si pjesë e këtij programi.

Që pas daljes ajo qëndroi koherente me programin duke i ndjékur në detaje dhe duke i zbùluar të vërtetat e pathëna më parë në studio, me prova dërguar përmes rrjeteve sociale.

Më pas ajo u bë sërish pjesë e ekranit të Top Channel, çdo të diele në rubrikën e Edi Manushit ndërkohë pritet që edhe këtë sezon të jetë pjesë e këtij formati, pavarësisht se puntatën e parë mungoi.

Ajo është mjàft aktive në rrjete sociale dhe mban të përditësuar ndjékësit e saj përmes postimeve me foto dhe video nga jeta private dhe jo vetëm.

Vetëm pak orë më parë ajo ka zbùluar diçka komike rreth vetes së saj përmes një aplíkacíoni ku tregonte vërtetësinë e një shtàtzënie.

Shqipja realízon videon ndërkohë që bën lojën në fjalë me një test shtatzënie mbí kokën e saj, duke pritur përgjigjen e cila ishte tipike për të “Gjej një të dashur më parë”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!