Shqipe Hysenaj, është ndër ish-konkurrentet e “Për’Puthen”, që qëndroi më pak se cdo konkurrent tjetër, kjo për shkàk të natyrës së saj impulsive dhe sùlmuese.

Pavàrësisht shkëpùtjes së saj nga ekrani i Top Channel, larg “Për’Puthen”, Shqipja qëndroi aktive në rrjete sociale duke sùlmuar konkurrentet nga shtëpia dhe duke nxjérre prova për lojërat e tyre përballë publikut.

Kjo i dha shumë vëmendje Shqipes e cila më pas u angazhua në emisione televizive dhe u ftua shpesh në ekranin e Top Channel të argumentonte dhe debatonte në lidhje me temat e prekura.

Pak kohë më parë, “Në Trotuar”, në rubrikën e Edi Manushit, Shqipja pranoi publikisht se është në një njohje të re me një djalë, emrin e të cilit preferonte ta mbante të fshehtë derisa kjo e fundit ta shikonte të arsyeshme ta ndajë me ndjékësit e saj.

Por diçka e tillë nuk ndodhi ende, ndaj paparazzi u vu në veprim.

Shqipja këto ditë ndodhet në Dubai, teksa po shijon bregdetin nën temperaturat e larta të diellit me të dashurin e saj místerioz.

Ajo vetë nuk ka publikuar foto me të, pasi nuk ka dashur të tregojë se nën shoqërinë e kujt po i kalon këto pushime, por kanë qënë paparazzi-t e “Prive”, të cilët kanë fotografuar dyshen teksa shijojnë rrezet e diellit në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Djaloshi në foto nuk është një personazh publik, ndaj edhe emri i tij është ende i pakonfirmuar,  por ajo që dihet me siguri është fakti se dyshja në fjalë po kalojnë pushime të paharrueshme në Dubai.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!