Bruno dhe Mikela janë dy konkurrentet e sezonit të tretë më të komentuar si brenda ashtu edhe jashtë programit për ulje ngrítjet mes tyre.

Kujtojmë se Bruno u zgjodh në takimin e tij të parë nga Mikela dhe mes tyre dukej sikur çdo gjë po shkonte mirë derisa Mikela devijoi nga Argjendi duke bërë skéna të pakëndshme për syrin e Brunos.

Mardhënia mes tyre filloi të ftohej edhe më shumë kur Mikela pranoi se mbante kontakt akoma me ish të dashurin e saj, me të cilin bashkëjetoi rreth 6-vite.

Ishalla të nxjerrin që javën e parë”/ Mikela flet në telefon me ish të  fejuarin që e tradhtoi, revoltohet Bruno | BoldNews.al

Më pas ajo u ndikua edhe nga takimi që Bruno realizoi me Adën madje edhe me Alvisën e cila këtë javë ka zgjedhur Brunon ta njohë nga jashtë studios.

Tensioni mes Brunos dhe Mikelës u rrit duke u ndikuar kështu edhe familja e saj, ku nëna e Mikelës ishte prekur shumë nga fjalët e Brunos kur ai kishte përmendur faktin se Mikela flet akoma me një person që e ka tràdhëtuar.Na do publiku bashkë…”,- Mikela tregon propozimin që i ka bërë Bruno –  iconstyle.al

Në studio ato vazhdojnë ta mbajnë këtë tension duke mos i dhënë drejtim situatave por mesa duket jashtë studios çdo gjë shkon ndryshe, pas është pikërisht Bruno ai i cili në profilin e tij Instagram, fton ndjékësit t’i bëjnë ‘follow’ faqes së Coco, qenit të Mikelës.

Madje po ta shohim me vëmëndje edhe vetë Bruno e ndjék Cocon, mesa duket dyshja në fjalë kanë filluar t’i bëjnë “ndere” njëri tjetrit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!