Rigels Rajku, ose sic e njohim me emrin artistik Noizy , është ndër reperët më të pëlqyer dhe më të ndjékur vitet e fundit në vendin tonë dhe jo vetëm.

Në një postim të ditëve të fundit, në foton e reperit tërhéq vëmëndje ora luks e vendosur në dorë dhe sigurisht janë faqet të cilat menaxhojnë çmimet e VIP-ave ato të cilët reàgojnë menjëherë.

“Shqip-closet” e cila bën “llogaritë” e personazheve shqiptarë, mori dhe anàlízoi foton e plotë të reperit në fjalë.

Sipas tyre, ora e Noizyt ka kushtuar plot 120 mije euro, një shifër marramendëse kjo, por jo për artistët shqiptar mesa duket.

Kujtojmë se Noizy këtë verë korri sukses të madh duke performuar nëpër koncerte LIVE, clube nate, etj. Dhe sigurisht këto suksese përveç famës korrin edhe të ardhura.

Bashkëpunimi që ky i fundit pati me Dhurata Dori “Mi Amor”, rezultoi një hit veror dhe dyshja në fjalë premtojnë se një tjetër projekt i pret sëbashku.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!