Kohët e fundit, në bazë të intervistave të dhëna për programe të ndryshme televizive, moderatorja shqiptare, Rudina Dembacaj ka bërë që fansat të aludojnë për një shtatzëni të mundshme në bazë të deklaratave të dhëna.

Kujtojmë se Rudina është shprehur se ajo dhe Marku, partneri me të cilin bashkëjeton prej kohësh kanë dëshirë të zgjerojnë familjen, pra të kenë një numër të madh fëmijësh.

Nisur nga kjo dhe fotot e fundit  që Dembacaj ka postuar nëpër rrjete sociale, ndjékësit e saj ka alùduar për një shtatzëni të mùndshme por të mbàjtur fshehtë.

Shumë nga fansat e saj mendojnë se Dembacaj dhe Frroku janë  duke orgànízuar një ceremoni të vogël për të kurorézuar dashurinë e tyre me martesë, kjo për shkàk të shtatzënisë.

Nisur nga thashéthéme të tilla, është detyruar të reàgojë edhe vetë moderatorja dhe aktorja e humorit Rudina, e cila me anë të një video në llogarinë e saj tregon barkun e sheshtë.

Një mënyrë kjo për t’i mbyllur gojën atyre që mendojnë se Dembacaj mban diçka të fshéhtë pasi tashmë të gjithë e njohim natyrën e çíltër dhe pa komplekse të saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!