Tea Trifoni është padyshim konkurrentja më e përfolur e dy sezoneve të ‘’Për’puthen’’.

Ish-konkurrenten duket se do ta shohim sërish në ekran, por kësaj radhe në rolin e prezantueses.

“Goca dhe gra’, një emision i cili moderohet nga katër goca dhe Gra, Fatma, Olesia, Tea dhe Krista.

Fillimisht ato kanë filluar të flisnin për pushimet dhe kanë ngacmuar Tean se me kë i ka kaluar pushimet.

Ajo është shprehur se ka qenë me familjen ose me shoqërinë, por vajzat kanë ngùlmuar të dinë më shumë informacion në lídhje me të dashurin që kanë folur portalet.

Më në fund! Zbulohet identiteti i të dashurit më të ri të Tea Trifonit  (FOTO+EMRI) - Descript

“Ekziston ai i portaleve, ke apo s’ke të dashur”-është pyetur ajo.

“I dashuri nuk kishte dalë akoma në kohën kur bëra pushimet në Dubai. Jam në një njohje, është një djalë shumë i mirë. E kam njohur së fundmi prandaj them që jam akoma në njohje. Jemi njohur në një festë ditëlindje rastësisht. Ai nuk e njihte të zotin e ditëlindjes, as unë nuk e njihja ta zotin e ditëlindjes dhe ishim kështu të përjashtuar nga grupi edhe u bashkuam bashkë”- ka rrëfyer Tea.

Ajo zbuloi se nuk është penduar për ndàrjen nga Bearti apo si shkuan gjërat për të pas programit të dashurisë, pasi në jetë çdo gjë kthehet në mësim.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!