Personazhet e Për’Puthen janë kthýer në një fokus për ndjèkësit e zjàrrtë të programit të dashurisë Për’Puthen  duke zbùluar kështu fakte interesante nga e kaluara e tyre.

Hyrja e Alvisës në program, pavàrësisht se e fundit për nga renditja aspak për nga rëndësia. Ajo bëri zhurmë të madhe sapo u bë konkurente  e këtij emisioni.

Bukuroshja bjonde bëri për vete djemtë konkurentë në program dhe jo vetëm.

Në hyrje të saj, ajo tregoi se kishte mbaruar studimet për ekonomi dhe menaxhonte një biznes të sajin online, ndërkohë që ishte marrë me basketboll dhe adhuronte sportin.

Shpesh konkurentët e sezonit të tretë të Për’Puthen janë parë nën shoqërinë e ish konkurentëve, të sezonit të kaluar të këtij programit, sic ishte rasti Argjendit me Atdheun apo Ritvanës me Antonelën etj.

Gjithashtu edhe Alvisa, bukuroshja nga Skrapari është parë më herët nën shoqërinë e Andi Shëhut, të dashurit të Melisa Lleshit, por cfarë i lìdh bashkë ata të dy?

Më parë ajo ka realìzuar video duke reklamuar kështu biznese private dhe duke i postuar në rrjete sociale.

Diçka të tillë ajo e ka realìzuar në bashkëpunim me Andi Shehun.

Nuk dihet nëse miqësia mes tyre vazhdon ende apo jo, por duhet thèksuar fakti se dyshja në fjalë nuk ndìqen në rrjete sociale me njëri-tjetrin.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!