adaalvisa

Mbrëmja e djeshne u nis me debàte të forta dhe e gjitha kjo erdhi për shkàk të kërcimit të Mikelës me Argjendin.

Nga ky kërcim u lènduan shumë persona në studio.

Ritvana ishte ajo që u mundua ta mohonte por sjellja dhe fytyra e saj pohonte zhgènjimin e marrë nga Argjendi i cili pranoi kërcimin dhe jo vetëm kaq por u soll me Mikelën sikur të kishin vite që njiheshin duke shtrènguar edhe duart.

Situata mes vajzave u nxèh fort dhe me këtë tènsion u argumentua edhe takimi i puntatës së sotme, ai mes Alvisës dhe Bashkimit.

Takimi i dyshes në fjalë, jashtë studios u komentua si një takim formal dhe pa emocìon, sipas vajzave Alvisa ishte shumë e ftohtë përbàllë Bashkimit.

Ajo që reàgoi më fort ishte Ada e cila tha takimi ishte një dështim total dhe mes tyre nuk do funksionojë asgjë në të ardhmen, madje sipas saj nuk do kenë mundësinë as për një takim të dytë.

Duke qënë se Alvisa u shpreh se u ndje mirë krah Bashkimit, fjalët e Adës i mori shumë të rènda dhe të pabaza ndàj reàgon keqas duke iu kthyer ashpër në lìdhje me takimin që kjo e fundit realìzoi ditën e djeshme me Edin.

Ada nèrvozohet dhe i kthèhet “Mbylle gojën, mbylle, mos fol më…”

Tènsìoni mes vajzave rritet, ndàj i duhet të ndërhyjë moderatores Bora Zemani për t’i dhënë fjalën Arjan Konomit, në këtë mënyrë të qetësohen edhe vajzat.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!