Ndër ish-konkurrentet e sezonit të kaluar të programit të dashurisë “Për’Puthen”, të cilit vijon t’i përmendet emri nëpër media rozë, portale apo rrjete sociale është edhe Mevlan Shaba.

Së fundi në lidhje me të u përmend fejesa, gjë të cilën ai e mohoi në intervistat e dhéna deri më tani dhe nuk dihet nëse është diçka që e ka nxjérrë vetë Mevlani apo diçka e dyshímtë është vënë re nga ndjekësit e tij.

Ai është mjaft aktiv në rrjete sociale. Shpesh mbàn ndjékësit e tij të informuar rreth jetës së tij private dhe jo vetëm, përmes fotove dhe video postuar në rrjete sociale.May be an image of 1 person, standing and indoor

Një foto, përshkrimi i së cilës po bën shumë bujë duke mos ditur kujt i dedíkohet, është postuar në profilin e Mevlanit vetëm pak orë më parë.

“E vështírë eshtë më të dashtë e mos me të pas”, shkrun Mevlani në postimin e një fotoje me imazhin e tij në të.

Nuk e dimë ende nëse ky është një fràgment që do të jetë pjesë e ndonjë kënge të re, apo një dedíkim për dikë të veçante.cna lajm show

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!