Këngëtarja e njohur shqiptare Loredana, pas ndàrjes nga Mozzik është fotografuar me këngëtarin Ylli Limani buzë detit duke shijuar një miqësi të pastër mes njëri-tjetrit.

Në fotot e postuara në rrjete sociale Loredana ndànte me ndjékësit e saj edhe vendndodhjen në të cilën shkruan Mykonos, pra në Greqi.

Por këngëtarja në fjalë është diskriminuar keqas nga syri i mpréhtë i ndjékësve të saj, ajo prej ditësh ndodhej në jug të Shqipërisë, më saktë në Palasa të Dhermiut.

Ajo ndodhej pranë Ledrit dhe Sarës ku dyshja në fjalë kanë pohuar se ndodhej në Shqipëri me pushime, pikërisht në Dhërmi.

Nisur nga kjo Loredana u sulmua dhe u krítíkua kéqas nga fansat e saj për faktin se detin Jon, pjesën e Shqipërisë nuk kishte të drejtë ta quante det të Greqisë.

Enca Haxhia, një nga këngëtaret e cila është shumë aktive në rrjete sociale është tallur me këtë “génjeshtér”  të Loredanës duke postuar foto nga Liqeni i Pogradecit me vendndodhje Brazil.

Ajo e vazhdon më tej iròninë duke shkruan mbi një foto tjetër “Në liqenin e Mykonos, se u ngatérrova” duke théksuar më tej talljen në mënyrë direkte me Loredanën.

Duket se pas këtij veprimi të Loredanës, “thùmbat” e artistëve nuk kanë të ndàlur pasi tashmë një tjetër këngëtare reàgon me íroní në lídhje me situatën.

Është pikërisht Melinda Ademi e cila ndodhet në jug të Shqipërisë madje shumë nga ndjekësit mendojnë se ndodhet në Palaca të Dhërmiut, dhe në një postim në llogari të saj ajo shkruan “Në vendin tim të preferuar”.

Një veprim i tillë është marrë si një “thùmb” për Loredanën pasi dyshja në fjalë as nuk ndiqen më në rrjete sociale, kjo shton më shumë mundësinë që Ademi të ketë thùmbuar Zefin me postimin e bërë…https://www.photojoiner.net/image/YwFxb1A4

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!