Ish-konkurrentja e programit më të ndjékur e komentuar të vitit “Për’Puthen” ka deklaruar pak kohë më parë e ftuar në Top Channel për Edi Manushin se është në një lídhje dashurore me një djalë të cilin preferon ta mbajë anoním.

Ndërkohë vetëm pak orë më parë, përmes llogarisë së saj Instagram, Sindi ka shpërndàrë disa shprehje në InstaStory, me të cilat na la të kuptojmë se lídhja mes saj dhe partnerit ka marrë fund.

“Njerëzit gjejnë kohë për ata që duan të gjejnë. Njerëzit u shkruajnë dhe u përgjigjen atyre që duan t’u flasin. Mos i besoni kurrë dikujt që thotë se ka qenë tepër i zénë. Nëse do të dëshironin të ishin aty, do të ishin me patjetër”, shkruhet në thënien e parë.

Më tej ajo vazhdoi me “Për arsye personale, kam nevojë për një përqafim”.

Pak kohë më parë, kur Sindi pranoi publikisht lidhjen me djaloshin në fjalë, u shpreh në mënyrë romantike për ndjekësit e saj “Për vete më bëri me shikimin si fillim. Kur bisedojmë duket sikur humb në sytë e mi dhe sikur koha ndaloi”.

E po në fakt, pas gjithë kësaj “ruajtje anonimati” lindin dyshime nëse Loci është vërtetë në një lidhje apo është thjesht një taktikë për të tërhequr vëmendjen e fansave dhe portaleve.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!