Oriola Marashi është ndër modelet shqiptare më të komentuara nga mediat rozë si dhe portalet e shumta online.

Ajo njihet për stilin e saj ekstràvagant, për format e saja të kolme dhe perfekte dhe shpesh ndàn me ndjékësit e saj foto me pòza mjaft pròvòkuese.

Pak ditë më parë në profilin e saj në Instagram, Oriola ka postuar foto duke pòzuar ‘tòpless’, vetëm më pjesën e poshtme të bíkíni, me një panoramë fantastike e hípur mbí mur.

https://www.photojoiner.net/image/CC5NJbQw

Sigurisht që komentet kanë shpërthýer menjërherë duke marrë komplimenta të panumërt nga ndjékësit e saj të zjàrrtë dhe jo vetëm.

Ajo që tërhòqi vëmëndjen e mediave ishte komenti i reperit  Varrosi i cili reàgoi në mënyrë impùlsive duke shkruar “Oooo kafshhhhh aahha .”

Komenti i reperit në fjalë tërhòqi vëmëndje shumë nga fansat të cilët ishin me qindra ato që e pëlqyen komentin e tij, duke konfirmuar kështu çdo fjalë të Varrosit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!