Tea Trifoni, ndër ish-konkurrentet më të përfolura gjatë por sidomos pas daljes nga programi ku pranoi publikisht se çdo gjë me Andin ishte ‘fallco’ dhe se ajo ishte në një lídhje me Beartin.

Lídhja e tyre nuk zgjati shumë pas daljes nga programi. Ata i dhanë fund marrédhénies sentimentale të tyre rreth 5 muaj pas daljes publike.

Të shtunën e kaluar në emisionin e saj “Goca & Gra” Tea përmendi ish të dashurin, Beartin dhe pohoi se mardhënia që kishte me të mund të quhet një lidhje.

Ndërkohë Tea thekson vazhdimisht faktin se aktualisht është në një njohje me djalin e ri pasi nuk e quan dot lidhje në kaq pak kohë që e ka njohur.

Përmendja e Beartit në emision të Teas, u përfol shumë dhe nisur nga kjo ka reàguar edhe vetë Bearti përmes një postimi me llogarinë e tij Instagram.

Ai poston një foto të tijën me një përshkrim ku tregon se është i dashuruar:

“Jam i mrekulluar nga ti. Të dua dhe mendimi se dikush tjetër mund të të ketë ty është si një thíkë që rrotullohet në shpirtin tim të errët’’,

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!