Atdhe Xharavina, ish-konkurrenti i sezonit të dytë të programit të dashurisë “Për’Puthen” vazhdon ta mbajë vëmëndjen e portaleve dhe medias rozë.

Ai është shumë aktiv në rrjete sociale dhe përditëson ndjékësit me tij me foto e video nga më të ndryshmet, nga jeta e tij private.

Atdheu po e kalon këtë periudhe jete mes Kosovës dhe Shqipërisë, kjo për shkàk të angàzhimeve që ka me punën por jo vetëm, pasi ai është shpesh i thirrur nëpër intervista për kanale të ndryshme televizive.

Së fundmi ai u shfàq krah vëllait të porsalindur të Eduartit, konkurrentit të sezonit të tretë të “Për’Puthen” duke e uruar kështu për lindjen e tij.

Vetëm pak orë më parë Xharavina ka postuar në profilin e tij, në Instagram një video ku shihet teksa po ecën me shpejtësi màrraméndëse me automjetin e tij, në tunélin e Kalimashit.

Një video kjo e pritur aspak mirë nga ndjékësit e djaloshit nga Kosova, kjo për shkàk të rrezíkshmërisë së lartë të tij por edhe të automjete tjera që po kalon paràlel me të.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!