Çifti më i përfolur i ShowBizit ditët e fundit vijon të jetë në qendër të vëmendjes, shkàk për këtë është bërë ditëlindja e bukuroshes bionde Loredana.

Kujtojmë se pak ditë më parë kjo e fundit konfirmoi një herë e mirë ndàrjen nga i dashuri saj Mozzik dhe që atëherë nga Mozzik nuk kemi asnjë reàgim nëpër rrjete sociale.

Ditën e sotme Loredana feston ditëlindjen e saj dhe mbush plot 26 vjeç.

Ndryshe nga vitet e tjera, këtë herë ditëlindjen e saj po e feston “single”, pa të dashurin e saj të zemrës Mozzik dhe nisur nga ky fakt ajo shfàqet e mërzitur në një video postuar në llogarinë e saj Instagram.

Në fakt Mozzik momentalisht ndodhet në Zvicërr aty ku edhe këngëtarja Loredana banon por edhe pse në një vend ato nuk janë pranë njëri tjetrit.

Madje reperi në fjalë akoma nuk ka bërë asnjë urim apo çfarëdo reàgimi në rrjete sociale për ditëlindjen e ish të dashurës së tij, Loredana.

Duket se ky fakt e ka mërzítur shumë Loredanën e cila me anë të një videoje, tërhéq vëmëndjen e ndjékësve dhe portaleve, e përlòtur duke dëgjuar “everything” nga EAZ.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!