Sezoni i tretë i “Glamour Zone” nën moderimin e Ester Bylykut ka nisur me një të ftuar special, një personazh i ‘ShowBizit’ dhe shumë i dashur për publikun e gjerë.

Ish-konkurrent i programit më të ndjékur të dashurisë “Për’Puthen” si dhe këngëtar me famë të madhe si asnjëherë më parë, bëhet fjalë për Mevlan Shaba.

Djaloshi nga Kavaja rréfen për jetën e tij, historitë e dashurisë, vështírësitë e hàsura për të bërë letrat gjermane etj, pikërisht në “Glamour Zone”.

Mevlan Shaba dhe Ester Bylyku konfirmojnë lidhjen? - Life&Gossip

Pas mbarimit të intervistës, dyshja në fjalë kanë bërë një foto për ta postuar më tej në rrjete sociale të tyre.

I pari që e poston është Mevlani, dhe moderatorja Ester Bylyku provon situatën duke komentuar poshtë fotos mbi vetën e saj “Sa kinge kjo goca. Kush është?”

The Albanian moderator confesses that she paid a detective hundreds of  euros to catch her boyfriend

E ndërsa përgjigja e Mevlanit është ajo tipikja çfarë ai ka kërkuar më së tepërmi në program dhe jo vetëm “Ester Bylyku, nusja.”.

Me anë të këtyre komenteve provokuese për ndjékësit dhe fansat e Mevlanit, dyshja kanë çùar në aludíme se mes tyre po ndodh diçka pasi ato vetë po konfirmojnë lídhjen.

Mevlan Shaba dhe Ester Bylyku konfirmojnë lidhjen?

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!