Mevlani dhe Juli, dy ish-konkurrentet e programit të dashurisë Për’Puthen të sezonit të kaluar janë bërë sëbashku këto vjeshte duke shijuar ‘Aventurat e Julit’.

Mevlani menjëherë pas daljes së tij nga programi e vazhdoi karrierën e tij aty ku e kishte lénë vite më parë, në tregun e muzikës duke publikuar disa këngë të cilat u shndérrùan në hite vere.

Le të themi se kjo verë ka qenë e tij, pasi ishte shumë i angàzhuar nëpër turne të ndryshme i ftuar në klube apo koncerte verore.

Mevlani dhe Juli i bëjnë 'diss' vajzave, sjellin bashkëpunimin e parë:  Vajza jote zonja vjehërr bredh me mua e me ca të tjerë - Top Channel

Këto ditë, përmes rrjeteve sociale ai po udhëton vende të ndryshme të Europës së bashku me Julin, i cili njihet për këto lloj udhëtimesh.

Pasi vetë jeta e tij është e fokusuar në udhëtime dhe nuk përqëndrohet dot në një vend. Ai realizon video të ndryshme, njihet me kultura të vendeve të ndryshme dhe fiton njohuri të vlefshme.

Në një foto postuar së fundmi, dyshja në fjalë kërkojnë konfirmimin e ndjekësve të tyre nëse ia vlen apo jo që të kenë një emision sëbashku.

Për kë e kanë vallë?! Mevlani dhe Juli publikojnë bashkëpunimin e tyre  (VIDEO) – Tribuna Qendrore

85% e votuesve ishin pro këtij mendimi, por pyetja është se si do realízohet, mos ndoshta duke realizuar turne në vende të ndryshme të Europës dhe në vend të videove që publikon në kanalin e tij YouTube Juli, apo rrjete sociale, t’i kalojë në emision?

Mbetet tu parë nëse diçka e tillë është e realizueshme nga dyshja në fjalë apo thjeshtë një dëshirë e tyre.

https://www.photojoiner.net/image/ZD8rRDtG

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!