Programi i shumëpritur i dashurisë “PërPuthen” startoi këtë javë sezonin e tretë në ekranin e Top Channel, nén moderimin e Bora Zemanit dhe opinionistit Arjan Konomi.

Sigurisht që ideatorja dhe aùtorja e programit Olsa Muhameti nuk mbetet pas, ajo vazhdon të qëndrojë mbí të gjithë duke orientuar dhe menaxhuar çdo situatë apo detaj të vogël.

Sapo konkurrentet e rinj u prezantuar, publiku i gjërë nisi menjëherë hulùmtimin rreth tyre dhe ndjékësit nëpër rrjete sociale për këto personazhe të rinj publik u rritën me shifra të larta.

Argjendi: Nuk më pëlqen vajza e re, ja përse – Përputhen, 7 Shtator 2021 -  Top Channel

Por më i ndjékuri nga të gjithë djemtë konkurrente duket të jetë, bukuroshi nga Kosova, Argjend Rraci, duke numëruar kështu mbi 34 mijë ndjékës në Instagram.

Mesa duket, Argjendi është më i preferuari i publikut të gjërë shqiptar, pasi edhe në komente jo vetëm në llogarinë e tij por edhe në faqe zyrtare të “Për’Puthen” ai gëzon shumë atraktivitet nga ndjékësit.

Kujtojmë se Argjendi realizoi takimin e tij të parë me Ritvanën, me të cilën duket të kemi një térheqje apo flirt reciprok.

Sa xhentil Argjendi në takimin e tij të parë me Ritvanën – Përputhen, 10  Shtator 2021 - Top Channel

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!