Luana Vjollca feston sot 30 vjetorin e lindjes.

Moderatorja shqiptare festoi mbrëmë me miqtë e saj të famshëm.

Në mesin e tyre ishin grimieri Arbër Bytyqi, Blerina Kllokoqi Rugova dhe shumë të tjerë, të cilët u argëtuan nën tingujt e muzikës së Klajdi Harunit dhe Brunos.

https://streamable.com/jtcfkg

Fansat, miqtë dhe familja nuk kanë harruar që të surprizojnë Luanën në ditën e saj të veçantë.

Por ajo që u vu re ishte mungesa e Marinës, e cila aktualisht ndodhet me pushime.

Megjithatë dhe pse larg nuk ka munguar një urim nga ana e saj për të motrën.

https://streamable.com/k7back

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!