Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Kauri ka bërë disa ndërhyrje estetike, të cilat i ka pranuar të gjitha publikisht.

Ajo ka pranuar se ka bërë ndërhyrje për hundën, buzët dhe ka rregulluar dhëmbët.

Një ditë më parë, ajo vendosi të zhvillojë një bisedë virtuale me ndjékësit në ‘Instastory”, të cilët i bënë pyetje nga më të ndryshmet.

E një fanse ishte kurioze që të dinte më shumë rreth buzëve të saj.

“A i bëre përsëri buzët? Nëse po një foto të lutem”, i shkruan fansja, të cilës Ana i është përgjigjur përmes një video ku tregonte se nuk ka bërë asnjë ndryshim tjetër.

“Jo, nuk i kam prékur më buzët, thjesht më ka ikur filleri (mbushësi)”, përgjigjet ish-konkurrentja e “Për’puthen”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!