Tea Trifoni, konkurrente e sezonit të kaluar të programit Për’Puthen shfàqet sërisht në ekranin e madh të Top Channel në një format tjetër, duke moderuar “Goca&Gra” sëbashku me Fatma Haxhialiun, Krista Merkocin dhe Olesia Lecon.

Mund të quhet fare mirë një ‘Talk Show’ mbi çéshtje të mpréhta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një kéndvéshtrim ndryshe.

Pikërisht në këtë program, javën e kaluar Tea Trifoni zbùloi se miku i saj më i ngushtë është edhe shoqëruesi i saj nëpër udhëtimet e bëra deri më tani në Dubai, Spanjë etj.

Revealed publicly that he is gay, close friend takes revenge on Tea

Dhe në fakt, ai nuk është i dashuri saj, siç e deformuan portalet dhe mes tyre nuk mùnd të ketë asgjë më shumë sesa thjesht një shoqëri të pastër, pasi “ai është gày”, deklaron Tea.

Geraldi mesa duket paska gjetur një formë për tu hàkmàrrë ndàj mikeshës së tij Tea meqë e bëri publik një lajm të tillë kaq personal të tijin.

Ai poston në profilin e tij Instagram, një foto të Teas, pa filtra, pa ‘make up’ dhe duke ngrénë një krépa në një nga lokalet e Tiranës, Tea e rishpërndàn në profilin e saj duke e konsideruar si hàkmàrrje nga ana e tij.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!