Këngëtari i njohur nga Kosova, Robert Berisha, ish-bashkëshorti i këngëtares Nora Istrefi flet për herë të parë në lidhje me spekulimet e lídhjes së tij me partneren në skénë, “Miss Kosova2019”, Eriona Sejdiu.

Siç tashmë e dimë, përveçse këngëtar, Robertin mund ta quajmë moderator pasi ai drejton dhe një emision të quajtur “Robi plaket kur don vet”, pjesë e të cilit ishte dhe Sejdiu.

Daljet e shpeshta krah saj, bashkëpunimi në televizion, afrimiteti “i tepërt” sipas shumë ndjékësve ka çùar në alùdime të tipit se dyshja në fjalë mund të jenë në një lídhje dashurore.

Robert Berisha i përgjigjet ndjekësit që e pyeti nëse e ka të dashur  modelen, Eriona Sejdiu - Telegrafi

Ka qenë vet ë Berisha, ai i cili në një bashkëbisedim të hapur me ndjékësit e tij në rrjetin Instagram ka mòhuar çdo gjë pasi sipas tij, me Sejdiun përveç diferencës të madhe në moshë (23-vjeçare), atë e ka të familjes.

Një reàgim i tillë erdhi pas zërave të shumtë që qàrkullojnë nëpër rrjete sociale e portale të ndryshme online.

Kujtojmë se pak kohë më parë ai pranoi se me ish-bashkëshorten e tij po kalon kohë të mirë dhe kjo jo vetëm se vajza e tyre është në mes, por ai theksoi “se me Norën nuk janë ndàrë asnjëherë”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!