Melisa Lleshi është ndër ish-konkurrentet më të komentuara dhe të ndjekura deri më tani njohur nga programi i dashurisë “Për’Puthen”.

Bukuroshja kokëkuqe, doli nga programi pa mbaruar ende sezoni, pa gjetur ende dashurisë, kjo për shkàk të présíonit të madh psíkologjík.

Por çdo gjë shkoi më së miri pas daljes nga emisioni, ajo u njoh me Andi Shehun dhe konfirmoi lídhjen me të, një lídhje kjo e cila po rezulton si më të fòrtat nga njohjet e tjera në “Për’Puthen”.

Menjëherë pas daljes nga programi, Melisa iu fut tregut të muzikës dhe deri më tani ajo numëron katër këngë, ndër të cilat “Atij” është kënga më e fundit dedíkuar dashurisë së saj.

Deri më tani kënga numëron rreth 345,700 klikime në kanalin e saj në YouTube dhe komentet mbéshtetése nuk kanë të ndalur për bukuroshen në fjalë.

Por nuk mund të mungojnë dot as komentet negative nga numri i shumtë i ndjékësve nëpër rrjete sociale, dhe njëra nga ato tërhòqi edhe vëmëndjen vetë Melisës.

“Melisa e ke menduar ndonjëherë ta lesh muzikën si profesion sepse ndoshta nuk është për ty?”, i shkruan një fanse, qartazi íroní.

“E ke menduar ndonjëherë të më bësh “unfolloë” se të hysh tek profili im nuk është për ty? Hajt.”, përfundon ajo.

Ups! Fansja i thotë të lërë muzikën se nuk është për të, Melisa i kthehet kështu!

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!