Ish-konkurrentet e Për’Puthen vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes përmes fotove dhe videove postuar në rrjete sociale apo shpesh edhe duke u përfshírë në komente tek personazhet e rinj.

Atdheu është një prej ish-konkurrentëve më të pëlqyer të emisionit “Për’Puthen” në Top Channel dhe për pak kohë ka arritur që të ketë shumë ndjekës në llogarinë e tij në Instagram, ku është mjaft aktiv.

Atdhe Xharavina është ndër ish-konkurrentet më aktive në rrjete sociale dhe në të njëjtën kohë ndër më të komentuarit nga ndjékësit e tij.

https://www.photojoiner.net/image/kvH7YEfl

Në një foto publikuar vetëm para pak orëve, Xharavina shihet teksa po shijon akoma rrezet e diellit dhe bregdetin dhe këtë ai e ndan me fansat në llogarinë e tij Instagram.

Detaji që të gjithë po komentojnë janë flokët e tij, tek shihen të jenë rritur shumë në krahasim me herën e fundit ku Atdheu është shfaqur në ekran.

Vajzat kanë një simpati të madhe për Atdheun dhe kjo shihet edhe në numrin e ndjékëseve femra që ky i fundit ka, pa llogaritur komentet e shumta që merr nga gjinia femërore.

https://www.photojoiner.net/image/e9p9Vq3R

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!