Fjorela Peto është ndër ish-konkurrentet e programit “Për’Puthen” e cila kaloi një kohë shumë të shkurtër si pjesë e emisionit.

Peto pohoi gjatë programit se nuk kishte interes për asnjë nga djemtë konkurrente në program, pasi tashmë kishte njohur dikë tjetër jashtë dhe donte t’i qëndronte besnike atij.

Burime të afërta të Fjorela Petos, raportojnë se kjo e fundit po kalon ditë të lumtura krah të dashurit të saj, i cili jeton jashtë Shqipërisë dhe quhet Ani Brakaj.

Dyshja në fjalë ndiqen në rrjete sociale me njëri tjetrin, dhe në disa video postuar në llogarinë e tij Instagram, pranë tij në makinë shihet një vajzë bionde ku ndjékësit aludojnë për Fjorelën.

Çifti janë celebruar në Belgjikë dhe duket se letrat për Fjorelën po ecin mirë falë këtij celebrimi ndàj prítet që në fund të tetorit bukuroshja të zhvendoset përfundimisht në Bruksel.

Kjo e fundit nuk poston shumë foto të reja në profilin e saj social, kjo më shumë për të shijuar ditët e fundit të shtatzënisë e qetë.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!