Fifi është mjàft aktive në rrjete sociale dhe ndàn shpesh me ndjékësit momente nga jeta e saj e përditshme.

Mbrëmjen e sotme ajo ka treguar se ka pérjetuar një moment të fríkshëm, aq sa ka menduar për një moment se ka parë vdékjen me sy.

Këngëtarja rréfen përmes disa videove në Instagram se ishte duke bërë një video në makinë teksa príste në semafor dhe papritur dëgjoi zhurmën e një makine që frénon fort.

Fifi ka publikuar videon e këtij momenti dhe ajo shfàqet realisht e fríkësuar.

“Jam e shòkuar. Po bëja një video, po prísja në semafor në makinë. Dhe e dini çfarë përjetova?! Pashë vdékjen me sy 100%. Videoja tjetër do ju tregoj, mund të dëgjoni zhùrmat”, shpjegon Fifi.

Më herët Fifi ka treguar për të gjithë ndjékësit se ka përjetuar ànkth si dhe ka bërë publike pàsojat që i ka lénë kjo gjë, takikardinë dhe po ashtu nuk mund të përbàllojë emocíone të forta.

Por pavàrësisht kësaj, ajo ka arritur ta kontrollojë veten dhe është e lumtur.

“Po kam kalu dhe normal qe ka pàsoja ajo gjeja ..M’ka lane takikàrdinë ama kjo eshte e veqanta jem dhe e kontrolloj, une ate, dhe jo ajo mua.. Nuk perbàlloj dot emocíone te forta as negative as pozitive ..e prap jam e lumtur qe mund te dashuroj pa kontroll”, ka shkruar ajo.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!