“Për’Puthen 3” tashmë startoi, emisioni i shumëpritur nga ndjékësit e zjàrrtë të këtij emisioni dhe nga publiku i gjerë shqiptar.

Sapo konkurrentet e rinj janë prezantuar nga moderatorja Bora Zemani në studio, menjëherë fansat e programit në fjalë kanë filluar të hulùmtojnë në lídhje me të shkuarën e tyre dhe jo vetëm.

Ato kanë filluar të ndiqen në rrjete sociale duke u kthyer kështu në personazhe publike me një numër të lartë ndjékësish.

Edi është një nga konkurrentet që tërhoqi vëmendje të madhe nga vajzat, duke u komentuar shumë në profilin e tij në Instagram dhe jo vetëm.

Në një video, e cila po qarkullon orët e fundit, shihet Edi në një nga klubet e Tiranës, nén shoqërinë e një vajzë, e cila ndodhet me kurríz dhe nuk dallohet qartë nëse është ndonjë nga konkurrentet apo dikush nga jeta e Eduartit.

E papritur, konkurrenti i ri i Perputhen, kapet mat me një vajzë duke u...!  - Revista Ditore

Bukuroshi kosovar,  i lindur në Zvicër, ka preferuar të mos reàgojë në lídhje me videon në qàrkullim duke i lënë kështu mundësi vetës të qartësojë idetë për në studio, pasi një video e tillë nuk mund të kalojë pa u komentuar të hënën.

Kujtojmë se situata të tillë kemi pasur edhe në sezonet e kaluara dhe shpesh màsat e marra kanë qenë të lehta duke ia lënë në dorë kohës për vërtetësinë e personazheve.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!