Dhímbje të mëdha për familjen e modeles së njohur shqiptare e cila përmes rrjeteve sociale ndan me ndjékësit e saj dhímbjen për hùmbjen e dy anëtarëve  të familjes brenda pak orësh.

Është fjala për bukuroshen Arbnora Ademaj, e cila veç pak orë më parë ka postuar një foto të xhaxhait të saj në rrjetin Instagram, ku i jep lamtumirën këtij të fundit.

Vetëm 15-orë më vonë ajo poston sërish duke dhënë lajmin për vdékjen e hallës së saj të dashur “Ah moj hallë, na le edhe ti. U prefsh në paqe, gjithmonë në zemrat tona”.

Mesa duket kjo ditë për modelen e njohur shqiptare ishte një ditë zíe me hùmbjen e dy anëtarëve kaq të afërt të familjes së saj.

Kujtojmë se modelja Ademaj i është futur seriozisht botës së artit duke u bërë tashmë një aktore profesioniste, pasi vetëm pak kohë më parë kjo e fundit lídhi kontratë në Turqi me një regjisor serial turk.

Filmi u xhírua dhe tashmë ka filluar të trànsmetohet në ekranin e Klan D, të Turqisë, dhe Arbnora ka një ndër rolet kryesore në serial.Një femër e kompletuar si Arbnora Ademaj - Rajonipress.com

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!