Ndër çiftet më të komentuara të njohur në programin e dashurisë “PërPuthen” janë Ledjana dhe Mevlani, lídhje e cila përfundoi shumë shpejt pas mbarimit të programit.

Shkàk për ndàrjen e tyre zërave të fansave ishte kënga që Mevlani këndoi krah Antonelës, ish-konkurrentes bionde e cila nuk e pranoi asnjëherë lídhjen e tij me Ledjanën.

Kujtojmë se pas ndàrjes nga Ledjana, Mevlani u pa shumë i afrueshëm me Aristelën dhe shumë nga ndjékësit e tyre alùduan për një lídhje të mùndshme por dyshja në fjalë mòhuan çdo gjë.

E konfiromojn Ledjana dhe Mevlani ndahen përfundimisht 💔💔 - YouTube

Mevlani dhe Ledjana krijuan shumë simpati përpara fansave dhe shumë prej tyre kërkonin me këmbëngùlje ribashkimin e dyshes dhe diçka e tillë nuk ndodhi asnjëherë.

Në një postim të Mevlanit në llogarinë e tij në Instagram, ai shkruan:

“Ajo nuk ishte budàllaqe. E dinte shumë mirë se çfarë donte. Vetëm se donte gjëra të pamùndura…”

Sigurisht që një dedíkim i tillë u mor menjëherë si një thùmb dashurie në mënyrë indirekte për Ledjanën dhe fansat nisën ta krítíkonin përmes komenteve.

Siç e dimë të gjithë, pavàrësisht faktit se çifti në fjalë nuk janë më bashkë, Mevlani ka akoma ndjénja për Ledjanën pasi një fakt të tillë nuk e ka mòhuar asnjéherë.

 

Pas pamjeve krah Antonelës, Mevlani NDAHET nga Ledjana: Pasi pa videot e festës, më bëri BLLOK dhe …” - AfterParty

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!