Moderatorja Bora Zemani është kthyer në moderatoret më të dashura dhe të pëlqyera për publikun e gjërë shqiptar.

Ajo vazhdon edhe këtë sezon të moderojë programin më të ndjekur të vitit “Për’Puthen” dhe në lidhje me këtë në një intervistë për “Gjesi” ajo pohon hapur se është shumë e vështirë të prezantosh “Për’Puthen”.

“Të prezantosh një emision me aq shumë shikueshmëri dhe ndjékës të zjàrrtë është një përgjegjësi më vetë dhe kjo nuk është aspak e lehtë.

Për konkurrentet është shumë e vështírë pasi ato shesin jetët e tyre personale për atë program, shesin ndjenjat e tyre ndaj edhe véshtírësia në térësi është e madhe për të dyja palët”, pohon Zemani për “Gjesi”.

Gjatë intervistës ajo zbùlon edhe risi të tjera për këtë sezon duke rréfyer se këtë vit ky program ka një numër më të madh konkurentësh dhe kjo do sjellë enígma më të mëdha.

Bora Zemani premton emocíone të vërteta edhe këtë vit, për’puthje sa me reale dhe shpreson që most a zhgénjeje publikun në asnjë moment ndaj premton të tregohet e vëmendshme në çdo detaj.

Mungesë etike dhe respekti”/ Bora Zemani rrëfen pakënaqësitë

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!